Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon !
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! Buenos Aires o powierzchni 35 m² jest usytuowany w dzielnicy Löbtau, w około 800 m od stacji metra Medrano. W tym apartamencie Goście pragnący aktywnego wypoczynku mogą korzystać z lodowiska.
Odległość od tego apartamentu do lotniska Jorge Newbery wynosi 5 km, a Saddleback Church jest w odległości 7 min spacerem. Pierwszorzędna lokalizacja: Amerika znajduje się w prawie 500 m. Park Plaza Italia leży w około 2 km.
Obiekt noclegowy oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.
Apartament wyposażony jest w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w aneks kuchenny oraz jadalnię. 1-pokojowy Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! jest usytuowany w odległości 20-minutowego spaceru od stacji metra Once.
- Lokalne atrakcje
- 9 de Julio Avenue4,1 km
- Avenida de Mayo1,8 km
- Cementerio de la Recoleta2,9 km
- Plaza de Mayo4,9 km
- Teatr Colon3,7 km
- Catedral Metropolitana4,8 km
- Plaza Serrano1,1 km
- Lotniska
- Lotnisko Jorge Newbery8 km
- Stacje kolejowe
- Once railway station2,1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Stół
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! ma połączenie z Internetem?
Tak, Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! obejmuje kuchnię?
Tak, Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! znajduje się w odległości spaceru od dworca kolejowego?
Hermoso Apartamento En Palermo Hollywood Con Balcon ! oddalony jest o 20 min spacerem od Once.